Na četvrtu zadušnu subotu, 26. ožujka, u župnoj crkvi sv. Antuna Pustinjaka u Kaštu služena je sveta liturgija i panahida za pokojne. Službu je predvodio o. Danijel Hranilović, eparhijski ekonom, a suslužili su župnik o. Zoran Vladušić, o. Željko Pajić, župnik Karlovca, o. Nenad Krajačić, župnik Pribića, Pećnoga i Mrzlog Polja te pavlinski monah o. Euzebij Knežević iz Pećnoga. U homiliji je o. Danijel podsjetio na važnost molitve za naše pokojne, potaknuo nas na podizanje razine duhovnog života u ovom velikom postu i pozvao svakoga od nas da osobno doprinese izgradnji crkvene zajednice. U panahidi se poimence molilo za pokojne nazočnih na liturgiji, a na kraju svetog slavlja svi su zajedno izmolili čin posvete čovječanstva i posebice Rusije i Ukrajine Bezgrešnom Srcu Marijinu, čime su se pridružili papi Franji, biskupima, svećenicima i vjernicima iz cijeloga svijeta. Nakon službe Božje uslijedilo je druženje uz zakusku.