U subotu 8. lipnja 2024. godine u požeškoj katedrali sv. Terezije Avilske, za biskupa Požeške biskupije zaređen je franjevac trećoredac Ivo Martinović. Na ređenju je sudjelovao i križevački vladika Milan Stipić. Misnom slavlju

nazočili su također brojni nad/biskupi, među kojima su bili glavni zareditelj, zagrebački nadbiskup metropolit i predsjednik Hrvatske biskupske konferencije Dražen Kutleša, suzareditelji đakovačko-osječki nadbiskup metropolit Đuro Hranić i umirovljeni požeški biskup Antun Škvorčević i apostolski nuncij u Republici Hrvatskoj Giorgio Lingua. Sudjelovali su i predstavnici drugih kršćanskih Crkava, predstavnici redovničkih zajednica, među kojima i generalni ministar franjevaca trećoredaca fra Amando Trujillo Cano, javni dužnosnici i brojni vjernici iz Požeške biskupije i Đakovačko-osječke nadbiskupije.

Čestitamo! Axios! Dostojan!