U ponedjeljak, 8. studenoga 2021., svečanom liturgijom sv. Ivana Zlatoustoga, u Katedrali Presvete Trojice u Križevcima, proslavljen je blagdan sv. Mihaela arkanđela i svih bestjelesnih sila, ujedno i imendan križevačkoga vladike Milana Stipića i katedralnog župnika o. Mihajla Simunovića. Na liturgiji je pjevao Zboga grkokatoličke katedrale pod ravnanjem Martina Pleše, a propovijedao o . Kornelij Jaremak, redovnik bazilijanac iz Ukrajine. S vladikom su suslavili brojni svećenici. Na svečani ručak pristigli su brojni čestitati, među kojima apostolski nuncij u RH mons. Giorgio Lingua i varaždinski biskup Bože Radoš te brojni svećenici iz Križevaca i drugih župa. Prigodnu čestitku vladiki Milanu uime nazočnih uputio je protojerej stavrofor o. Milan Vranešić, župnik Samobora, Stojdrage i Grabra. U zahvalnoj besjedi vladika Milan Stipić je zahvalio brojnim čestitarima i svima poručio da uvijek žive u prijateljstvu s Bogom poput svetih anđela, pouzdvajući se svagda u njihov zagovor i zaštitu. 

FOTO: