Na svetkovinu Svih svetih po rimskom obredu, u ponedjeljak, 1. studenoga križevački vladika Milan Stipić služio je Panahidu - molitveni spomen za pokojne po bizantskom obredu, na gradskom groblju u Križevcima, zajedno sa svećenicima katedralne župe i ordinarijata. Na križevačkom groblju pokopani su križevački vladike Juraj Smičiklas i Ilija Hranilović, brojni grkokatolički svećenici, kanonici katedrale kao i redovnice bazilijanke. Služba za pokojne uključila je molitve za sve pokojne na križevačkom gradskom groblju kao i za sve pokojne kršćane. U bizantskom obredu spomen pokojnih vrši se inače subotom u svetoj Četrdesetnici (Velikom postu) kao i u subotu uoči Duhova. U jesenskom vremenu također se vrši spomen pokojnih o blagdanu sv. Dimitrija velemučenika koji pada u vrijeme blagdana Svih svetih i Dušnog dana po rimskom obredu.