U četvrtak, 12.studenoga 2020. godine, na blagdan sv. Jozafata, biskupa i mučenika, istoimena grkokatolička župa u Rajevu Selu, proslavila je naslovnika crkve i župe, ove godine uz nešto manji broj kako svećenstva tako i vjernika, sukladno preporukama stožera civilne zaštite. Božansku liturgiju sv. Ivana Zlatoustoga služio je vladika križevački mons. Milan Stipić, uz susluženje vikara slavonsko-srijemskog o. Vladimira Sedlaka, dekana srijemskog o. Romana Stupjaka, gvardijana Franjevačkog samostana u Dubravama fra Niku Josića, svećenika Zadarske nadbiskupije don Slavka Ivoša te domaćeg župnika o. Olega Zakaljuka. Vladika Milan u propovijedi je govorio o stradanju sv. Jozafata Polockog za jedinstvo vjere i Crkve, koji je kao dobri pastir položio život svoj život za svoje ovce upravo poput samoga našega Spasitelja Isusa Krista. ''To je zapravo kruna kršćanskoga života, biti ovjenčan slavom Nebeskoga kraljevstva.'' Naglasio je kako mi trebamo biti poput stada sljediti našega pastira, možda ne u muci do krvi kao sv. Jozafat, ali sigurno u pobožnosti i revnosti prema Kristu kako nam je i sveti biskup Jozafat pokazao.''