U subotu, 17. veljače 2024., dvadesetak članova Franjevačkog svjetovnog reda (FSR) na čelu s ministricom Zorom Raspudić i duhovnicima fra Benjaminom Milkovićem i fra Andrijom Vasiljem, pohodili su sjedište grkokatoličke Križevačke eparhije u Križevcima. O. Mladen Mikulić, eparhijski kancelar, upoznao je članove FSR-a s osobitostima bizantskog katoličkog obreda i obrednom tradicijom Križevačke eparhije te poviješću grkokatolika u Hrvatskoj. Posjetitelji su sudjelovali i na Božanksoj liturgiji sv. Ivana Zlatoustoga u Katedrali Presvete Trojice. Nakon liturgije sve okupljene je pozdravio vladika Milan Stipić,  križevački biskup, izrazivši im dobrodošlicu. Tom prigodom istaknuo je kako je i križevački vladika Janko Šimrak bio član Franjevačkog svjetovnog reda. Posjetitelji su obišli katedralu i biskupsku rezidenciju te grad Križevce, njegove crkve i samostane sestara Bazilijanki i Kćeri Božje ljubavi.