U nedjelju, 23. listopada 2023., kada Crkva slavi i blagdan sv. pape Ivana Pavla II., u župnoj crkvi sv. Josipa na zagrebačkoj Trešnjevci, preko nedjeljne svete mise, vladika križevački Milan Stipić krstio je deveto dijete u obitelji

Domagoja i Lade Marije Medić, dopuštenjem i blagoslovom zagrebačkog nadbiskupa i metropolite mons. Dražena Kutleše. Vladika Stipić je godinama obiteljski prijatelj Medićevih te krsni kum jednoga od njihovih sinova. Domagoj i Lada Marija imaju devetoro djece: Zrina Ozana, Zdeslav Gracije, Ilka, Lav, Kazimira, Neva Marija, Mavro Držislav, Tadej Višeslav i najmlađa, tromjesečna Zita Izvora, koja je dobila ime po posljednjoj hrvatskoj kraljici i austrijskoj carici Ziti Habsburg, ženi cara i kralja blaženoga Karla Austrijskog, koja je od Crkve prepoznata kao službenica Božja i u procesu je za beatifikaciju. "Zita je bila posljednja hrvatska kraljica i austrijska carica, a Izvora po izvoru jer Bog je izvor svima nama", rekao je otac mnogobrojne obitelji Domagoj. Medići pripadaju pokretu Neokatekumsnki put već godinama, a često dolaze kod grkokatolika na svetu liturgiju. "Meni je to velika radost zato što su oni divna obitelj, mnogobrojna koja voli život, voli zajedništvo. Družimo se više od 20 godina, prijatelji smo, pratimo se na našim životnim putevima", rekao je križevački vladika Milan Stipić. Obred krštenja obavljen je po rimskom obredu i to trostrukim uranjanjem, kako je bio običaj u prvoj Crkvi i koji se sačuvao u bizantskom katoličkom obredu do danas.