U 47. godini ovozemaljskoga života, dana 23. rujna 2023., preselila se ka Gospodu gospođa Andrea Miholić, dugogodišnja pjevačica i dobri anđeo Grkokatoličke župa Preobraženja Gospodnjega u Jastrebarskom, ostavivši za sobom supruga i sina. Prema riječima župnika, o. Marjana Jeftimova: ''Andrea se kroz dvanaest godina borila s bolešću, uvijek s radošću, osmijehom i nadljudskom snagom, hrabro je nosila svoj križ i sve je predavala Njemu, svome Svemogućem Bogu. Svima nama je svjedočila i ostavila primjer iskrene ljubavi prema Bogu i svakom čovjeku, hraneći se molitvom, svetim sakramentima i svetom Riječju Božjom. Nije nas napustila, nego vjerujemo da smo dobili anđela i istinskog zagovaratelja pred Bogom na nebu. Neka joj milosrdni Bog udijeli vječni spomen i Carstvo nebesko!'' Pokopana je na mjesnom groblju u Jastrebarskom prema rimskom obredu dana 26. rujna 2023., a na pogrebu je progovorio i vladika Milan Stipić, dugogodišnji župnik Jastrebarskog, izrazivši zahvalnost i divljenje za Andrejin vjernički život i ljubav prema Crkvi. U nedjelju, 1. listopada, u Župnoj crkvi Preobraženja Gospodnjega u Jaski, sveta liturgija će se služiti za pokoj njezine duše. Vječni joj spomen.