U petak, 25. ožujka, u rezidenciji nadbiskupskoga dvora, vladika križevački Milan Stipić se susreo s bečkim nadbiskupom i metropolitom kardinalom Christofom Schonbornom. Zajedno s vladikom Milanom nazočili su i o. Vladimir Simunović, eparhijski kancelar, o. Mladen Mikulić, vicekancelar i đakon Livio Marijan, voditelj eparhijskog ureda za medije. Vladika Stipić je s kardinalom Schonbornom razgovarao o povijesnim vezama Križevačke eparhije i grkokatoličke crkve sv. Barbare u Beču, koju je utemeljio križevački biskup Bazilije Božučković u 18 st., kao i o najnovijoj izbjegličkoj krizi uslijed rata u Ukrajini te o pomoći izbjeglicama. Nakon susreta vladika Milan se pridružio kardinalu u Katedrali sv. Stjepana na Molitvi čina posvete svijeta, Ukrajine i Rusije Bezgrješnom srcu presvete Bogorodice.