U četvrtak, 30. prosinca 2021., vladika križevački Milan Stipić, zajedno s o. Janom Jakubovim, župnikom Vrlike, Kričaka i Zadra, pohodio Vrliku i tamošnji Cebtar za rehabilitaciju ''Fra Ante Kekez'' gdje je djelatnicima i korisnicima te ustanove čestitao božićne blagdane te razmijenio iskustva o radu s obzirom da i Križevačka eparhija vodi dječji rehabilitacijski dom u Križevcima. O. Jan Jakubov je zajedno s klapom Drniš, u kojoj i sam pjeva kao tenor, pohodio i mjesto Razvođe, te uručio prigodni dar šestanestogodišnjem koji se liječi od teške bolesti i potrebna mu je pomoć za redovne terapije. Prilog je slupljen na dobrotvornom božićnom koncertu u grkokatoličkoj crkvi u Kričkama koji je održan prethodne večeri. Uz sakupljeni prilog uručene su i čokolade koje su dar tamošnje čokolaterije. U poslijepodnevnim satima

vladika Stipić je zajedno sa župnikom grkokatoličke župe Krista Spasitelja o. Zenjom Zastavnim služio liturgiju za splitske grkokatolike u crkvi Gospe od Dobrića koju je Splitsko-makarska nadbiskupija ustupila za grkokatolicima za bogoslužje, čestitao božićne blagdane i potakao ih na zajedništvo i okupljanje na svetom bogoslužju.