Od 1. do 3. rujna 2020., svećenici, đakoni, monasi i bogoslovi Križevačke eparhije na čelu s apostolskim administratorom mons. Milanom Stipićem, sudjelovali su na godišnjim duhovnim vježbama koje je predvodio velečasni Robert Farkaš, župnik iz Slavonskog Broda i biritualac. Klerici, kojih je zbog Corona pandemije ove godine bilo nešto manje od uobičajenoga, tri su dana proveli slušajući nagovore, u razmatranju i bogoslužjima u Katedrali Presvete Trojice. U katedrali se služila sv. Liturgija kao i i dnevni časovi Časoslova te molitva za pokojne križevačke vladike i na kraju zahvalno bogoslužje. Razmatranja su bila usmjerena na svećeničko duhovno i pastoralno poslanje i djelovanje u posebnostima današnjih okolnosti u kojima je Crkva osobito pozvana biti navjestiteljica nade i utjehe u narodu u kojem živi i djeluje.