Na svjetski dan misija, 20. listopada 2019. iza nedjeljne liturgije, u grkokatoličkoj župi Pokrova presvete Bogorodice u Petrovcima kraj Vukovara dječja misijska skupina organizirala je misijski projekt pod geslom „radost za sve“. Potaknuti evanđeoskom porukom nedjeljnog ulomka (Lk 6,31-36) mladi volonteri dijelili su pred župnom crkvom čaj i toplu čokoladu. Naime, činiti dobro samo onima koji nama dobro čine ne nosi blagoslov, jer to čine i drugi koji u sebi nemaju kršćanskoga poslanja (usp. Lk 6,33), stoga su mladi pokušali ponuditi i poslužiti svakoga tko naiđe, bez razlike bi li on bio spreman donirati za misije ili ne. Čineći radost mnogima, mladi su potakli i druge na darivanje. Ne očekujući i ne kalkulirajući ništa unaprijed, prikupljen je obilat milodar koji će se uz nedjeljnu milostinju proslijediti dalje za misije.