U petak, 12. lipnja 2019., kada prema julijanskom kalendaru župa sv. Petra i Pavla u Lišnji slavi naslovnike svoje župne crkve, apostolski upravitelj Križevačke eparhije služio je svečanu Božansku liturgiju u tamošnjoj župnoj crkvi uz veliko sudjelovanje vjernika. Župa Lišnja nalazi se u Bosansko-hercegovačkom grkokatoličkom vikarijatu. Uz administratora Stipića služili su o. Miroslav Krnješin, župnik Banja Luke i bosansko-hercegovački vikar, o. Mihal Stahnek, župnik u Kozarcu, o. Nikola Stupjak, župnik u Kaniži, o. Ivan Liskij, župnik Lišnje, o. Viktor Pavić, župnik Cerovljana, o. Orel Zakaljuk, župnik Prnjavora,  o. Andrej Prihoda, župnik Devetine i dva gostujuća ukrajinska grkokatolička svećenika: o. Adam Figurek, sinđel iz Belgije i o. Mihajlo Korceba, paroh u Ankoni (Italija). U homiliji je o. Stipić potaknuo vjernike na istinski i zauzeti kršćanski život u svom životu i radu kako bi se po njima Evanđelje širilo i svjedočilo baš kao što su to činili veliki apostoli Crkve Petar i Pavao.