Grkokatolička župa Krista Spasitelja u Splitu organizirala je humanitarnu akciju za pomoć djeci oboljeloj od malignih bolesti, u suradnji sa dječjim vrtićem "Dobri" iz Splita. Djeca, polaznici vrtića, za ovu su akciju izradila ukrase za božićno drvce za župni hram, a župljani su ih imali priliku simbolički kupiti. Sredstva na taj način prikupljena uplaćena su na račun udruge "Naša Djeca" iz Solina. ''Raduje nas što smo imali priliku našim najmanjima djetinjstvo učinili barem malo lakšim. Djeci i voditeljima Dječjeg vrtića "Dobri" se od srca zahvaljujemo na požrtvovnosti i ljubavi koju su uložili u ovaj projekt. Njih, kao i sve koji su akciju podržali, neka Gospod obilato nagradi!'' rekao je župnik o. Zenjo Zastavni. Uoči Badnjaka, u četvrtak 23. prosinca stiglo je i betlehemsko svijetlo u grkokatoličku crkvu Gospe od Dobrića u Splitu. druge Skauti Europe koji su u naš hram donijeli Betlehemsko svjetlo. Taj plamen koji gori u Betlehemskoj špilji donio je toplinu u srca svih župljana koji su nazočili ovom događaju. Župnik se posebno zahvalio skautima i njihovom voditelju g. Marku Stipanoviću za taj ćin ljubavi.