U petak, 17. prosinca 2021. godine, Križevačka eparhija u suradnji s Pokretom fokolara ''Mariapoli Faro'' u Križevcima, Udrugom jasličara ''Jaska'' - Jastrebarsko i Križevačkim likovnim krugom ''Zima'', a u organizaciji Ureda za crkvenu glazbu, umjetnost i kulturna dobra Križevačke eparhije, u prostorima katedralnog kompleksa u Križevcima, otvara izložbu jaslica i slika s motivima Kristova rođenja križevačkog slikarskog kruha ''Zima''. Nastupit će djeca Paviljona za nezbrinutu djecu ''Sv. Marko Križevčanin'' Križevačke eparhije i etno-kantautorica Lidija Baljuk. Izložba će biti otvorena do Bogojavljenja - Sveta tri kralja. Prije otvorenja, s početkom u 17,30, u grkokatoličkoj katedrali uobičajeno će se moliti krunica i služiti liturgija za prestanak pandemije, što se svakog petka u vrijeme Božićnoga posta održava.