Na blagdan Rođenja presvete Bogorodice, 8. rujna 2021., u župi Mikluševci svečano je proslavljen naslovni blagdan župne crkve. Liturgiju je služio o. dr. Taras Baršćevski, profesor na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Zagrebu, uz susluženje svećenika Slavonsko-srijemskog vikarijata i svećenika iz susjedne Eparhije sv. Nikole u Ruskom Krsturu.  Također, toga dana obilježena je i 50. obljetnica svećeničkog ređenja o. Jakima Simunovića, umirovljenog svećenika Križevačke eparhije i nekadašnjega župnika Mikluševaca i Berka te vikara Slavonsko-srijemskog vikarijata. O. Jakim je te službe vršio od 1976. godine do umirovljenja 16. studenoga 2017. Punih 41 godinu je revno radio na župi gdje i danas živi, gdje ga vjernici i svi žitelji jako poštuju i cijene. U ime svećenika i vjernika Slavonsko-srijemskog vikarijata o. Jakimu je posebnu čestitku izrekao o. mr. Vladimir Sedlak, župnik Petrovaca i slavonsko-srijemski vikar. Čestitamo!

FOTO: