U nedjelju, 27. listopada 2019., na svetkovinu Krista Kralja svega stvorenja grkokatolička vukovarska župa proslavila je blagdan svog naslovnika  (kirbaj). Božansku liturgiju predslužio je mr.sc. Vladimir Sedlak, biskupski vikar za Slavoniju i Srijem, u zajedništvu sa sedmoricom svećenika iz Križevačke eparhije i susjedne Eparhije sv. Nikole iz Ruskog Krstura. Blagdansku propovijed okupljenom narodu Božjem u ispunjenoj crkvi uputio je o. Vladimir Mudri, vinkovački župnik. Propovijedajući o Kristu, kralju i vladaru naših srdaca i svega stvorenoga, neumorno je na tri jezika tumačio ovo otajstvo vjere polazeći od ustanovljenja svetkovine enciklikom "Quas primas" pape Pija XI. Iza pozdrava gostiju i zahvale domaćeg župnika o. Vladimira Magoča, otac vikar je u ime Ordinarija nazočnima čestitao blagdan i zaželio obilje blagoslova župniku i vukovarskoj župnoj zajednici. Iza svete liturgije uslijedio je otpusni ophod oko crkve u spomen njezine posvete, a potom se po otpjevanom

mnogoljetstviju Božji narod od euharistijskoga stola uputio k obiteljskim stolovima proslavljajući svoj župni blagdan Krista Kralja.