Mons. Milan Stipić: "Mi nismo muzej već živa Crkva ovoga vremena i ovoga prostora poslana od samoga Krista Gospoda da svakom čovjeku navješta Božje čovjekoljublje i spasenje”

ZAGREB (IKA) 13.04.2019. / 15:39

U grkokatoličkoj katedrali Presvete Trojice u Križevcima u službu je uveden imenovani apostolski administrator Križevačke eparhije mons. Milan Stipić. Arhijerejsku liturgiju sv. Ivana Zlatoustoga u katedrali u Križevcima, u zajedništvu sa zagrebačkim nadbiskupom i metropolitom kardinalom Josipom Bozanićem i drugim biskupima i svećenicima, predslužio je umirovljeni križevački vladika Nikola Kekić.

ČLANAK I SLIKE: https://ika.hkm.hr/novosti/mons-milan-stipic-mi-nismo-muzej-vec-ziva-crkva-ovoga-vremena-i-ovoga-prostora/?fbclid=IwAR3FhNkYbzT2xgaEgF-JAQ3fO6Uhn4Xrn1KhBwDmRwa_HsCSGPzMfrPWU8k