U župi sv. Antuna Velikog u Kaštu, u ožujku 2019., mladi je bračni par Mladen i Maja Hrnjak  pristupio sakramentu ženidbe, a ujedno je i krštena njihova kćerka Zala Mina. Svete Tajne podijelio je župnik o. Zoran Vladušić u crkvici sv. Jurja velemučenika u Brašljevicu koja spada u župu Kašt. Mnoge mlade obitelji koje su odselile iz ovih krajeva zbog zaposlenja ipak redovito dolaze u svoje rodne župe i održavaju živi odnos sa svojom župnom crkvom. Tako i mlada obitelj Hrnjak koja je htjela učvrstiti vezu sa župom podrijetla i svojim korijenima. Župnik Vladušić je, obrazlažući evanđelje o svadbi u Kani Galilejskoj, kada je Gospod pretvorio vodu u vino, zaključio: "Krist vam jamči da ako on bude pozvan u vašu svakodnevicu kao što ste ga pozvali danas na ovu svadbu i ako budete njega kao Božanskog Učitelja slušali i odradili svoj dio, on će se brinuti za to da nikada u vašem braku ne ostanete bez toga vina radosti i ljubavi". Zatim je govorio o milostima svetih tajni krštenja i miropomazanja, koje se zajedno primaju: "Svete Tajne su darovi koje primamo, ali na nama je da otvorimo, raspakiramo te darove, da pokažemo interes za ono što je unutra i da koristimo ono što smo primili. Zato se vašoj brizi, roditelji i kumo, povjerava zadaća da odgajate Zalu Minu u vjeri".