Blagdan sv. Antuna Padovanskog, kojem se tradicionalno svake godine utječe mnoštvo vjernika svečano se proslavlja  u Podvinju kod Slavonskog Broda. Tradicionalno kao jedno od euharistijskih slavlja toga dana služi se i liturgija sv. Ivana Zlatoustog. Grkokatolici već više od 50 godine redovito na dan čašćenja sv. Antuna Padovanskog služe svoju liturgiju u ovome zavjetnom svetištu. I ove godine liturgiju je predvodio domaći župnik u Slavonskome Brodu o. Aleksandar Hmilj uz koncelebraciju novoimenovanog dekana slavonskog o. Nikole Stupjaka. Evanđelje je navijestio đakon Domagoj Vidaković koji je ujedno bio i propovjednik na ovome slavlju. Vlč. Domagoj se sprema za ređenje u Đakovačkoj katedrali na blagdan sv. Petra i Pavla. Kroz svoju formaciju upoznao se s bizantskim obredom i već je nekoliko puta đakonirao na našoj bizantskoj liturgiji. Pjevanje su animirale naše redovnice bazilijanke na čelu sa sestrom Jelisavetom Babij. Na liturgiji su bili prisutni i đakovački bogoslovi koji su bili zaduženi za čitanje tropara kao i poslanice.