Na blagdan Rođenja presvete Bogorodice (Mala Gospa), 8. rujna 2018., svečano je proslavljen župni "kirbaj" (naslovnik), svečanom svetom liturgijom koju su služili svećenici Križevačke eparhije i Egzarhata Srbije: biskupski vikar o. Jakim Simunović, župnik u mirovini, zamjenik biskupskog vikara o. Vladimir Sedlak, župnik iz Petrovaca, dekan srijemski, o. Vladimir Magoč, župnik iz Vukovara, o. Vladimir Mudri, župnik iz Vinkovaca, o. Oleg Zakaljuk, župnik iz Rajevog Sela, domaći župnik o. Roman Stupjak, rimokatolički župnik iz Berka Krešimir Aračić, i o. Janko Hološnjaj (Kanada). Iz Egzarhata su prisustvovali o. Vladislav Varga, župnik iz Srijemske Mitrovice, o. Vladimir Rac, župnik iz Kucure, o. Vladimir Režak, župnik iz Šida i o. Vladimir Edelinski Mikolka iz Berkasova. Svetu liturgiju je predvodio o. Vladimir Sedlak te je održao prigodnu propovjed. Nakon liturgije prema običaju uslijedio je ophod oko crkve sa čitanjem ulomaka iz evanđelja i blagoslovom te na kraju svima mnogoljestvije. Nakon liturgije druženje je nastavljeno u sali za zajedničkim stolom.